Sarıyer'in Modern Rehberi

Hakkımızda

Sarıyer ve daha fazlası...

Sarıyer'in Modern Rehberi

 • İşletmemi eklersem bir ücret ödeyecek miyim?

  Kesinlikle hayır. Sariyer Info modern bir rehber ve tamamen ücretsizdir. Tamamen Sarıyer Info kullanıcılarına ve işletmelere ücretsiz hizmet veriyor.

 • İşletmemi Sarıyer Info'ya nasıl eklerim?

  İşletmenizi sitemize ekletmeden önce, zaten eklenmiş olmadığına emin olunuz. Detaylı aramadan işletmenizin adını yazarak aratın, eğer eklenmemişse biz ekleyebiliriz. Gerekli işletme bilgilerinizi tarafımıza ulaştırmanız yeterli. Biz sizin yerinize işletmemizi Sarıyer Info'ya ekleyip, işletme sayfanızı oluşturuyoruz. iletisim@sariyer.info mail adresine işletme bilgileriniz, varsa logonuz, işletmeniz hakkında genel bilgiler, açılış ve kapanış saatleri, işletmenizin en güzel görsellerini var ise videolarını ve iletişim bilgilerini tarafımıza göndermeniz yeterli.

 • İşletmem Sarıyer Info'ya zaten eklenmiş nasıl düzenleme yapabilirim?

  İşletmelerin hepsi Sarıyer Info'ya eklenirken tek tek işletme sahiplerine sorup eklenmektedir. Fakat bir süre sonra düzenleme yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • İşletmem için neler yapabilirsiniz?

  Eğer isterseniz işletmeniz veya mekanınız için; profesyonel fotoğraflar, profesyonel tanıtım videosu, web sitesi, sosyal medya hesaplarınızın yükselişini üstleniyor sizlere bu konularda profesyonel destek sağlıyoruz.

İşletme veya mekanınız için;

 1. Profesyonel mekan fotoğraflarınızı çekebiliriz.
 2. Profesyonel mekan videolarınızı çekebiliriz.
 3. Özel web sitesi kurabiliriz.
 4. Sosyal medya hesaplarınızı yükseltebiliriz.
 5. Bulunduğunuz bölgede internette reklamınızı verebiliriz.
Görüntülenme: 0